Blisko 20 lat doświadczeń!

Nowoczesne rozwiązania

Wysoka jakość

Trwałość i elegancja

Wyjątkowe wnętrza


O firmie

Zakład produkcyjny Merwina powstał w 1999 roku. Dziś jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, stawiającą sobie coraz to nowe wyzwania i cele.

Już od początku działalności istotne było dla nas dostarczanie kontrahentom mebli bardzo dobrej jakości przy zachowaniu niewygórowanych cen. Dokładamy wszelkich starań, by wyjeżdżające z naszej fabryki produkty spełniały oczekiwania naszych klientów. Naszymi kontrahentami są salony meblowe na terenie prawie całej Polski, jak również klienci zagraniczni.

W naszej ofercie znajdą Państwo: meble do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego i młodzieżowego, a także garderoby i zestawy kuchenne. Posiadamy również szeroką gamę kolorystyczną płyt laminowanych wysokiej jakości, co gwarantuje ich wytrzymałość i zdecydowanie wpływa na ich estetyczny wygląd. Poza standardowymi bryłami realizujemy także zamówienia indywidualne.

Dokładniejsze informacje na temat naszej oferty uzyskają Państwo kontaktując się z biurem lub przedstawicielem handlowym. Klientów indywidualnych zachęcamy do odwiedzenia salonów meblowych, z którymi współpracujemy.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą,
Marian Chudy.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 62 784 75 86

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Naszymi kontrahentami są salony meblowe na terenie całej Polski, a także zagranicą

W naszej ofercie znajdują się meble do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego i młodzieżowego, a także garderoby i zestawy kuchenne

Poza standardowymi bryłami realizujemy także zamówienia indywidualne

Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną płyt laminowanych wysokiej jakości